Instalatérské práce

Mladá Boleslav, Nymburk, Jičín

Připojíme myčku nebo pračku, a stejně tak umíme vyřešit nové rozvody teplé i studené vody.

Postaráme se o kompletní instalatérské práce a zajistíme vše, co si žádá současné moderní bydlení.

Naší silnou doménou jsou také opravy nebo kompletní instalatérské práce a rekonstrukce potrubí stoupacího vedení, bytových přípojek a rozvodů vody.

Vaše novostavba nebo starší rodinný dům procházející rekonstrukcí jsou u nás v dobrých rukou. Zakládáme si na dlouholeté kvalitě zkušenostech těch nejlépe vyškolených instalatérů.

Instalateřina = těžká dřina? Pro nás to neplatí.

Naši instalatéři si hravě poradí s každou překážkou. Pracujeme na domovních a bytových rozvodech teplé a studené vody. Dále zajistíme opravy nebo kompletní instalatérské práce a rekonstrukce potrubí stoupacího vedení, bytových přípojek a rozvodů vody.

Mezi běžně realizované instalatérské práce patří připojení praček a myček, výměny vodovodních baterií, montáže elektrických bojlerů, výměny plynových karem a další instalatérské práce.

Množstevní slevy na instalatérské práce.

Jde to i výhodně. Instalatérské práce realizujeme většího i menšího rozsahu. Instalatéři poskytují pravidelným klientům cenově zajímavé tarify. Snažíme se vždy vyjít vstříc Vašim požadavkům a potřebám. Jsme tu pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Instalatéři a topenáři s garancí nejvyšší kvality.

Instalatéři pana Jelínka poskytují instalatérské a topenářské práce ve vysoké kvalitě a na profesionální úrovni. Zárukou kvality provedených instalatérských prací jsou vyškolení instalatéři s praxí a odbornou kvalifikací.

Námi realizované instalatérské a topenářské práce jsou hodnocené výbornou známkou spokojenosti ze strany klientů. Naši technici používají ty nejkvalitnější druhy materiálů, které jsou dostupné na českém trhu. Disponujeme nejmodernějším vybavením pro profesionální instalatérské práce.

Ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

plumber-2788337_1920

Hledáte instalatéra? Ozvěte se!

Poptávka služeb